کوره AOD

کوره AOD (کوره احتراق اکسیژن آرگون) تجهیزات پالایش اکسیژن آرگون. شکل آن شبیه به یک مبدل است.
روش کوره AOD (یعنی کاهش اکسیژن آرگون) یک فناوری پیشرفته تر برای تصفیه فولاد ضد زنگ است. مدل ابزار مزایای استفاده از تجهیزات ساده ، بهره برداری مناسب ، سازگاری قوی ، سرمایه گذاری کم و هزینه کم تولید را دارد و کاربرد گسترده ای دارد.
کوره پالایش

کوره پالایش یک تجهیزات ذوب در صنعت فرآوری داغ است و بیشتر در تجهیزات ذوب برای اکسیداسیون نهایی و فرآیند آلیاژی فولاد مذاب در متالورژی آهن استفاده می شود. وسیله ای که برای پالایش دفع درشت فلز در متالورژی غیر آهنی یا متالورژی فولادی مورد استفاده قرار می گیرد.
طبقه بندی های مختلفی بسته به هدف ذوب شدن وجود دارد. تجهیزات اصلی تولید کوره پالایش RH و کوره پالایش LF است.
کوره وکیوم

کوره خلاء ، یعنی سیستم خلاء در یک فضای خاص از حفره کوره ، بخشی از حفره کوره تخلیه می شود ، به طوری که فشار در حفره کوره از فشار اتمسفر استاندارد کمتر باشد. فضای داخل محفظه کوره بدین ترتیب در حالت خلاء قرار دارد که یک کوره خلاء است. عمدتاً برای ذوب و خلاء ، جداسازی قطعات ، پخت و پز قطعات خلاء الکتریکی ، تراش قطعات فلزی و آب بندی و سرامیک فلز استفاده می شود.
کوره Remelting Electroslag

کوره قابل جابجایی الکترواسلاگ یک دستگاه کوره برقی است که با استفاده از روشی برای محافظت از سرباره از هوا ، فولادها یا آلیاژهای خاصی را تصفیه می کند. پاشش الکتریکی به طور کلی تحت فشار جوی انجام می شود و واحد خلاء نیز در صورت نیاز می تواند برای پالایش خلاء تنظیم شود.
روش بازسازی الکتروسلاگ بسیار ساده و قابل کنترل است و شمش فولادی فشرده شده و کیفیت سطح آن خوب است.
دستگاه لایه برداری

دستگاه لایه برداری عمدتاً از فناوری برش گرداب برای تحقق لایه برداری سریع سطح بیرونی فولاد دور استفاده می کند ، تا کیفیت محصولات فولادی دور را بهبود ببخشد. این ماده می تواند لایه اکسید و نقص محصولات را در فرآیند پردازش از بین ببرد ، به گونه ای که می توان کیفیت محصولات را برای پاسخگویی به نیازهای تولید مختلف بهبود داد.
دستگاه چکش

ماشین چکش پرکاربردترین نوع تجهیزات جعل است. دستگاه چکش دستگاهی است که توسط یک چکش سنگین رها شده یا توسط یک نیروی خارجی پردازش می شود و باعث می شود حرکت با سرعت بالا تولید انرژی جنبشی برای تولید روی خالی ایجاد کند تا باعث تغییر شکل پلاستیک شود.
دستگاه چکش سازه ای ساده و سازگاری فرایندی دارد. امروزه تجهیزات اصلی تولید جعلی است.
آنالیز شیمیایی

تجزیه و تحلیل شیمیایی فلز به طور عمده اطلاعات دقیق عناصر مواد فلزی را در اختیار شرکت قرار می دهد. از طریق تجزیه و تحلیل ترکیب شیمیایی ، ما می توانیم به سرعت اجزای مختلفی را در محصول تعیین کنیم ، به ما کمک کنیم مواد ، اجزای و محتویات را شناسایی کنیم ، اطمینان حاصل کنیم که مواد اولیه مورد نیاز ترکیب را برآورده می کنند ، به کارخانه در کنترل کیفیت مواد کمک می کنند و مشکلات کیفیت محصول را کاهش می دهند.
تجزیه و تحلیل فیزیکی

مقاومت مواد فلزی در برابر آسیب در زیر بار ، خصوصیات مکانیکی نامیده می شود. خصوصیات بار اعمال شده متفاوت است و خصوصیات مکانیکی مورد نیاز مواد فلزی نیز متفاوت خواهد بود.
کارخانه ما تجزیه و تحلیل فیزیکی را برای اطمینان از اینکه تمام خصوصیات مکانیکی محصولات می توانند انواع سیستم های استاندارد را برآورده کرده و نیاز مشتری را از نظر ویژگی های مکانیکی محصول برآورده سازند ، ارائه می دهد.