201 نوار کویل فولاد ضد زنگ

چت کن
جزئیات محصول

گروه صنعت Beall تولید کننده حرفه ای و با تجربه از نوارهای از جنس استنلس استیل است ، ما طیف گسترده ای از کویل ها ، نوارهایی با ضخامت 0.1-3.0 میلی متر و عرض 10-800 میلی متر را به مشتریان ارائه می دهیم. با تجهیزات پیشرفته و فناوری پیشرفته ، ما هیچ تلاشی را برای تهیه کویل های استیل ضد زنگ ، نوارهایی با کیفیت عالی به کار نمی گیریم.

 

درجه حرارت آنیل برای نوارهای از جنس استنلس استیل نوع 201 18000-2000 درجه فارنهایت است. خنک کننده سریع در محدوده بارندگی کاربید (800-800 درجه فارنهایت) برای نگه داشتن کاربیدها در محلول و جلوگیری از حساسیت لازم است. 201 نوار از جنس استنلس استیل با استفاده از عملیات حرارتی سخت نمی شود ، بلکه فقط با سرما سخت می شود. این نوارها را می توان با کلیه روشهای متداول که روی 18٪ کروم ، 8٪ فولادهای نیکل استفاده می شود جوش داده شد. فلز پرکننده از تجزیه و تحلیل معمولی کروم نیکل استفاده می شود. مانند سایر فولادهای ضد زنگ آستنیتی که کربن آنها در زیر 0.03٪ کنترل نمی شود ، نوارهای از جنس استنلس استیل نوع 201 مستعد خوردگی بین دانه ای در منطقه تحت تأثیر گرما از جوشکاری هستند. این نوارها در برابر طیف گسترده ای از محیط های خفیف تا متوسط خورنده مقاوم هستند ، مقاومت در برابر خوردگی به نوع 301 نزدیک می شوند و در بسیاری از محیط های معتبر با 304 جایگزین شده اند.


گروه صنعت بلال یکی از پیشرو و تولید کنندگان نوار استیل ضدزنگ چین 201 است ، و ما همچنین یک شرکت حرفه ای با کارخانه تولیدی هستیم. به عمده فروشی نوارهای استیل ضد زنگ ارزان قیمت 201 از ما خوش آمدید.


بسته بندی:

کلیه محصولات بول طبق مقررات بین المللی بسته بندی ، ذخیره و حمل می شوند.


برای جلوگیری از صدمه دیدن محصولات با کاغذهای ضد زنگ و حلقه های استیل پیچیده شده است. برچسب های شناسایی با توجه به مشخصات استاندارد یا دستورالعمل های مشتری برچسب گذاری می شوند. بسته بندی ویژه بنا به نیاز مشتری در دسترس است. جعبه چوبی پلاستیکی برای حفاظت ویژه در دسترس است. در صورت درخواست انواع دیگر بسته بندی نیز قابل ارائه است.پرس و جو