لوله استیل ضدزنگ برای آب آشامیدنی بی خطر است

لوله از جنس استنلس استیل ایمن ترین ، سالم ترین ، سازگار با محیط زیست در جهان است که برای لوله های آب آشامیدنی مناسب ترین است.


از سال 1980 ، ژاپن بطور جدی استفاده از لوله ها و اتصالات استیل را ترویج کرد و اکنون میزان محبوبیت از 96 درصد فراتر رفته است. قانون کد ANSI / NSF61-1997a دولت آمریکا: "برای لوله های فلزی که برای آب آشامیدنی استفاده می شود ، فقط لوله های استنلس استیل و چدن مجرمان مجاز است." نسخه فعلی لوله کشی و کد مسکن کمیسیون بین المللی ایالات متحده در سال 2003 بار دیگر مشخص است. خط لوله اصلی آب استادیوم فورد 300 میلیون دلاری و خط لوله انتقال آب آشامیدنی مستقیم دیترویت از 304 فولاد ضد زنگ ساخته شده است. از سال 1980 ، بسیاری از مواد فولاد ضد زنگ در سیستم آب در آلمان مورد استفاده قرار گرفته است. از سال 1995 ، شهرهای ایتالیا فن آوری اتخاذ کرده اند که برای جایگزینی خط لوله اصلی آب با خط لوله فولاد ضد زنگ ، نیازی به حفر چاله ها نیست. پس از 10 سال آزمایش در Karlskoga ، سوئد ، لوله های اصلی چدن گره ای و تامین آب دفن شده PVC با 316 لوله از جنس استنلس استیل جایگزین شده اند.


چرا لوله های فولادی ضد زنگ توسط کشورهایی در سراسر جهان به عنوان لوله آب آشامیدنی استفاده می شود؟

1. از لوله های استنلس استیل بسیاری از مزایای آن وجود دارد: 1. بهداشت: دیواره داخلی دارای سطح بالایی است و مقیاس آن برای استفاده طولانی مدت که مطابق با استانداردهای بهداشت آب آشامیدنی است آسان نیست.


2. خوردگی: کل لوله با محلول درمان می شود ، سطح ترشی و منفعل می شود و از دوام بالایی برخوردار است. اضافه کردن یک لایه عایق یا یک لایه ضد خوردگی خاصیت ضد خوردگی بهتری دارد.


3. مقاومت بالا: استحکام جامع دو برابر لوله گالوانیزه ، سه برابر لوله مسی است و می تواند فشار آب 10Mpa را تحمل کند.


4- وزن سبک: وزن 1/3 از لوله گالوانیزه است که به خصوص برای لوله کشی در ساختمان های مرتفع مناسب است.


5- رسانایی کم: هدایت گرمای کم ، 1/4 لوله مسی ، سرعت انبساط حرارتی پایین.


6. حفاظت از محیط زیست: عدم آلودگی در محل ساخت و ساز ، عدم آلودگی محیط زیست ، بازیافت 100٪.


7. طول عمر: عمر سرویس حداکثر 70 سال است که مطابق با عمر ساختمان است. نیازی به تعویض و نگهداری برای یک عمر نیست و هزینه نگهداری نیز کم است.


8. صرفه جویی: نشت و صرفه جویی در منابع آب کار ساده ای نیست.


9. زیبا: با درجه بالا و سخاوتمندانه ، خط لوله می تواند با پوشش تیره نصب شود. لایه عایق یا لایه ضد خوردگی ممکن است رنگ های مختلفی داشته باشد.

در یک کلام ، مواد از جنس استنلس استیل بی خطر و غیر سمی است ، هیچ تاثیری در کیفیت آب ندارد و برای سلامتی انسان بی ضرر است.