نرم افزار فولاد ضد زنگ

فولاد ضد زنگ مواد چند منظوره است. اول برای کارد و چنگال آن به زودی پیدا راه خود را به صنایع شیمیایی به دلیل ویژگی های خود را مقاوم در برابر خوردگی استفاده می شود. مقاومت در برابر خوردگی امروز هنوز هم بسيار مهم است و به آرامی نیم تنه پیوسته مشخصات مکانیکی مواد به رسمیت شناخته شده است. این مواد که در پیدا کردن راه خود را به برنامه های جدید در نزدیک به پایگاه های روزانه نگه می دارد است. در زیر شما تعدادی از برنامه های کاربردی که در آن استیل سالها خدمات قابل اعتماد به اثبات رسانده است پیدا کنید.

کارد و چنگال و لوازم آشپزخانه

فولاد شناخته شده ترین نرم افزار است که احتمالا برای کارد و چنگال و لوازم آشپزخانه. بهترین استفاده از قاشق و چنگال مخصوص تولید 410 و 420 چاقو و کلاس 304 (18/8 ضد زنگ، 18% کروم 8% نیکل) برای قاشق و چنگال. نمرات مختلف مانند 410/420 استفاده می تواند سخت و خو که تیغه چاقو لبه تیز را در حالی که بیشتر پهنه 18/8 ضد زنگ راحت تر کار می کنند و بنابراین مناسب تر برای اشیاء است که به شکل گیری متعدد، سنباده و سنگ زنی فرآیند است.

شیمی پردازش و صنایع نفت و گاز

احتمالا صنایع خواستار است که فولاد با استفاده از مواد شیمیایی هستند، پردازش و صنایع نفت و گاز بازار بزرگ برای مخازن استیل لوله پمپ و شیر نیز ایجاد شده است. یکی از اولین داستان های موفقیت بزرگ برای فولاد ضد زنگ 304 ذخیره سازی اسید نیتریک رقیق به عنوان آن می تواند مورد استفاده قرار گیرد در بخش نازک تر و قوی تر از مواد دیگر است. پوشش مانع از ضد زنگ به مقاومت در برابر خوردگی بیشتر در طیف گسترده ای از درجه حرارت های مختلف توسعه یافته اند. این استفاده می شوند در آب شیرین کن گیاهان فاضلاب، oilrigs دریایی، پشتیبانی و پروانه کشتی.

تولید انرژی برق


فولاد و خوردگی آلیاژهای مقاوم در برابر خوردگی دیگر گسترده در صنعت تولید انرژی برای مبارزه با خوردگی به ویژه در درجه حرارت بالا استفاده می شود. به ویژه آلیاژهای نیکل برای استحکام دما بالا استفاده می شود و مقاومت های فسیلی سوخت نیروگاه. آلیاژهای نیکل و فولاد دیگر نیز به طور گسترده در گاز دودکش desulfarization واحد استفاده می شود.
صنعت انرژی هسته ای نیز با استفاده از مقادیر زیاد استیل، اغلب با محتوای کم کبالت برای مهار نسل و پرتو قدرت هر دو مشخص شده. شفت مخصوص تهویه louvered ساخته شده که در شرایط اضطراری به مهر کردن گیاهان برای سال در صورت لزوم مورد استفاده قرار گیرد طراحی شده اند. گاز توربین های بخار و استفاده از ضد زنگ به خاطر مقاومت خوردگی آن در برابر و ویژگی های مقاوم در برابر حرارت.

تولید مواد غذایی

همچنین مقدار زیادی از فولاد ضد زنگ می تواند در تولید مواد غذایی و ذخیره سازی استفاده می شود. نمرات بیشتر مورد استفاده هستند 304 و 316. 316 مورد استفاده در محیط های شدیدتر به طور کلی 304 اساسا درجه اسب بارکش است. خز از دلایل مهم استفاده از فولاد بسیار corrosiveness مواد غذایی خود را و همچنین این واقعیت است که اجازه می دهد تا استفاده از ضد زنگ برای تمیز کردن سریع تر و کارآمد تر است. طوری که می تواند مورد استفاده قرار گیرد قوی ضد باکتری برای تمیز کردن و شستشو سیستم مثلا در بستنی تولید 316 مشخص شده است. یکی از مزایای بزرگ فولاد ضد زنگ است که آن گویا هیچ طعم مواد غذایی که آن را به تماس با می آید.

معماری ساختمان و ساخت و ساز

معماری ساختمان و ساخت و ساز است بازار رو به رشد به عنوان بسیاری از ساختمان های مدرن استفاده از فولادهای زنگ نزن برای پوشش بام و نما. یکی دیگر از چیزی که هزینه نگهداری کم و ضد خرابکاری ویژگی های ضد زنگ بازار رو به رشد در حمل و نقل عمومی، ماشین های بلیط و مبلمان خیابان ها است. فولاد برای اهداف ساخت و ساز نیز استفاده می شود. زمانی که بتون برای اولین بار شروع به استفاده می شود به عنوان سیمان، بدیهی است که مشتق شده از سنگ آهک، قلیایی آن که کربن فولاد استفاده زنگ می, در نظر گرفته شد. با این حال، همواره با استفاده از ماسه سنگ نمک در پل pH اسیدی نتیجه کهبه فولاد است که گسترش می یابد و ترک بتن می توانید تغییر. استیل تقویت نوار، قادر به اثبات اگر چه در ابتدا گران به ویژگی هزینه چرخه زندگی بسیار خوب است.

برنامه های کاربردی پزشکی

به خصوص تمیز ذوب شده ضد زنگ برای ایمپلنت های پزشکی و باسن مصنوعی استفاده می شود. تجهیزات پزشکی - مانند تخت ارتوپدی کابینت ها و دستگاه های معاینه - زیادی ساخته شده است به عنوان استاندارد از ضد زنگ به خاطر آن کیفیت بهداشتی و تمیز کردن آسان. دارویی ضد زنگ برای قرص تبدیل و توزیع کننده و کرم های لوله کشی و راه حل های استفاده کنید.

خودرو

ماشین ساخت استفاده روزافزون از فولاد ضد زنگ, درجه اول برای سیستم های اگزوز (درجه 409) و مبدل کاتالیزوری، بلکه برای اهداف ساختاری. با توجه بیشتر به کم دراز مدت هزینه های نگهداری، کمتر اثرات زیست محیطی و نگرانی های بزرگتر با هزینه های چرخه حیات، دستیابی به بازار برای استیل همچنان به بهبود.