سیاست خصوصی

این خط مشی رازداری نحوه عملکرد اطلاعات شخصی شما را توصیف می کند. با استفاده از www.beallindustry.com ("سایت") شما به ذخیره ، پردازش ، انتقال و افشای اطلاعات شخصی خود مطابق با این سیاست حفظ حریم خصوصی موافقت می کنید.

مجموعه

شما می توانید این سایت را بدون ارائه اطلاعات شخصی در مورد خود مرور کنید. با این حال ، برای دریافت اعلان ، به روزرسانی یا درخواست اطلاعات اضافی در مورد www.beallindustry.com یا این سایت ، ممکن است اطلاعات زیر را جمع آوری کنیم: نام ، اطلاعات تماس ، آدرس ایمیل ، شرکت و شناسه کاربر.

مکاتبات ارسال شده به ما یا از ما ؛ هر گونه اطلاعات اضافی که شما می خواهید ارائه دهید. و سایر اطلاعات مربوط به تعامل شما با سایت ما ، خدمات ، محتوا و تبلیغات ، از جمله اطلاعات مربوط به رایانه و اتصال ، آماری در بازدید از صفحه ، ترافیک از طریق سایت ، داده های آگهی ، آدرس IP و اطلاعات ورود به سیستم استاندارد وب.

اگر تصمیم دارید اطلاعات شخصی را در اختیار ما قرار دهید ، با انتقال و ذخیره اطلاعات در سرورهای ما واقع در ایالات متحده موافقت می کنید.

استفاده کنید

ما از اطلاعات شخصی شما برای ارائه خدمات مورد نظر خود ، برقراری ارتباط با شما ، عیب یابی مشکلات ، شخصی سازی تجربه خود استفاده می کنیم ، شما را در مورد خدمات و به روز رسانی های سایت به شما اطلاع می دهیم و علاقه مند به سایتها و خدمات ما را می سنجیم.

ما مانند بسیاری از وب سایت ها ، از "کوکی ها" برای افزایش تجربه شما و جمع آوری اطلاعات در مورد بازدید کنندگان و بازدید از وب سایت های خود استفاده می کنیم. لطفاً به "آیا از" کوکی ها "استفاده می کنیم؟" برای اطلاعات در مورد کوکی ها و نحوه استفاده از آنها ، بخش زیر را مشاهده کنید.

افشای

ما اطلاعات شخصی شما را برای اهداف بازاریابی آنها بدون رضایت صریح شما به اشخاص ثالث فروخته و یا اجاره نمی دهیم. ما ممکن است اطلاعات شخصی را برای پاسخ به الزامات قانونی فاش کنیم ، سیاست های خود را اعمال کنیم ، به ادعاهایی مبنی بر اینکه یک ارسال یا محتوای دیگر حقوق دیگران را نقض می کند ، یا از حقوق ، مالکیت یا ایمنی هر کسی محافظت کنیم ، فاش کنیم. این اطلاعات مطابق با قوانین و مقررات مربوط فاش می شود. ما همچنین ممکن است اطلاعات شخصی را با ارائه دهندگان خدمات که در عملیات تجاری ما کمک می کنند ، و با اعضای خانواده شرکت های ما ، که ممکن است محتوا و خدمات مشترک ارائه دهند و به تشخیص و جلوگیری از اقدامات غیرقانونی بالقوه کمک می کنند ، به اشتراک بگذاریم. اگر بخواهیم توسط یک نهاد تجاری دیگر ادغام شویم یا به دست بیاوریم ، ممکن است اطلاعات شخصی خود را با شرکت دیگر به اشتراک بگذاریم و خواهان آن هستیم که شرکت ترکیبی جدید با توجه به اطلاعات شخصی شما از این سیاست حفظ حریم خصوصی پیروی کند.

دسترسی

شما می توانید در هر زمان و با تماس با ما در www.beallindustry.com به اطلاعات شخصی که به ما ارائه داده اید دسترسی یا به روز کنید

امنیت
ما با اطلاعات به عنوان دارایی که باید محافظت شود رفتار می کنیم و از ابزارهای زیادی برای محافظت از اطلاعات شخصی شما در مقابل دسترسی و افشای غیرمجاز استفاده می کنیم. با این حال ، همانطور که احتمالاً می دانید ، اشخاص ثالث ممکن است به طور غیرقانونی رهگیری یا دسترسی به انتقالها یا ارتباطات خصوصی را داشته باشند. بنابراین ، اگرچه ما برای محافظت از حریم خصوصی شما بسیار سخت تلاش می کنیم ، ما قول نمی دهیم ، و نباید انتظار داشته باشید که اطلاعات شخصی شما یا ارتباطات خصوصی همیشه خصوصی باقی بمانند.
عمومی
ممکن است با ارسال شرایط اصلاح شده در این سایت ، این سیاست را در هر زمان به روز کنیم. کلیه اصطلاحات اصلاح شده به طور خودکار 30 روز پس از انتشار در سایت می آیند. برای سؤال درباره این خط مشی ، لطفاً برای ما ایمیل بفرستید.