سه راه فولاد ضد زنگ

چت کن
جزئیات محصول

اگر شما در حال برنامه ریزی برای خرید سه راه استیل چین از سه راه حرفه ای استیل inox سه راهی چین تولید کنندگان و تامین کنندگان چین، لطفا احساس رایگان برای تماس با گروه صنعتی Beall, مجهز به کارخانه سازنده، همیشه در خدمت شما هستیم.

بشکل لوله انواع لوله اتصالات برای پیوستن به لوله کشی لوله های طراحی شده است. با سه لوله لوله کش می توانید ترکیب یا تقسیم جریان دو لوله جداگانه. به طور کلی، سه راه استاندارد لوله به لوله از قطر همان استفاده می شود. با این حال، توپ را روی گوه نیز برای پیوستن به لوله از قطرهای مختلف زمانی که آن شامل کاهش دهنده می توان. ما كم لوله می تواند طیف گسترده ای از مواد ساخته شده با توجه به نیازهای برنامه های کاربردی مختلف. علاوه بر این، برای برآوردن نیازهای مشتریان بین المللی آن با توجه به طیف گسترده ای از استاندارد، می توان چنین به عنوان ASME, DIN, JIS, EN, و غیره.

ما ارائه لوازم و اتصالات بهداشتی اتصالات لوله استیل و اتصالات لوله فولاد ضد زنگ است که با استفاده از فولاد ضد زنگ با کیفیت مطلوب تولید می شوند. مملکت ما از استیل بهداشتی سه راهی میان مشتری با توجه به استحکام کششی آن شناخته شده است. این اتصالات لوله فولاد در نمرات مختلف و پس از اتمام هر نیاز.

مشخصات:
1.Size: DN25-DN100 1" 4"
2.Standards: ISO IDF DIN, اس ام اس, 3A
3.Material: SUS304، SUS316L
4. تصفیه دقت: 0.45 0.10 0.65 1.0 3.0، 5.0, 10.0 (میکرومتر)
5 فیلتر مواد: پلی تترافلوئورواتیلن (PTFE)، پلی پروپیلن (PP)، بليسترس نفت sulphone (PES/ص)، PVDF (PVDF)، نایلون (N6، N66)، خوب مخلوط کردن (CN - کالیفرنیا)
6. درجه حرارت کاری: < 125
7. فیلتر مقدار: 1-14. ()
8 فرم اتصال: جوشکاری, سرخس, موضوع, فلنج
9. مواد آب بندی: EPDM, FPM
نوع:
سه راه کنار کارشناسی
اس ام اس توپ را روی گوه
سه راه ولت 3 آمپر
سه راه گیره
سطح:
داخل سطح درمان: Ra≤0.8μm/1.6μm
درمان سطح بیرونی: Ra≤0.8μm/1.6μm
نرم افزار:
فوق العاده خالص آب و فیلتر; فوق العاده خالص الکترونیکی محلول شیمیایی فیلتر; تخمیر مخزن مخازن قوطی های مواد تشکیل دهنده، اگزوز استریل، تصفیه ورودی; فیلتر الکترونیکی صنعتی خلوص بالا و گازهای

پرس و جو