ته استیل ضد زنگ

چت کن
جزئیات محصول

تی ان لوله نوعی لوله اتصالی است که برای پیوستن به لوله های لوله کشی طراحی شده است. یک لوله کش با استفاده از لوله لوله می تواند جریان دو لوله جداگانه را ترکیب یا تقسیم کند. بطور کلی ، یک لوله کشی استاندارد برای پیوستن به لوله های با قطر یکسان استفاده می شود. با این حال ، هنگامی که شامل یک کاهنده باشد ، می توان از سه راهی برای اتصال به لوله های با قطرهای مختلف استفاده کرد. لوله های ما را می توان با طیف گسترده ای از مواد متناسب با نیاز برنامه های مختلف تهیه کرد. علاوه بر این ، برای برآوردن نیازهای مشتریان بین المللی ، می توان مطابق طیف گسترده ای از استانداردها ، مانند ASME ، DIN ، JIS ، EN و غیره تهیه کرد.

ما اتصالات بهداشتی ، اتصالات بهداشتی از جنس استنلس استیل و اتصالات لوله از جنس استنلس استیل را ارائه می دهیم که با استفاده از فولاد ضد زنگ با کیفیت بهینه تولید می شوند. طیف گسترده ای از مواد ضد زنگ ضدزنگ بهداشتی ما به دلیل استحکام کششی در بین مشتری شناخته شده است. این اتصالات لوله های فولادی در مقاطع مختلف و مطابق با نیاز به پایان می رسد.

Stainless Steel Tee manufacturers

تولید کنندگان Tee Steel Steel


Stainless Steel Tee suppliers

تامین کنندگان Tee Steel Steel


Stainless Steel Tee price

قیمت سه پایه استیل ضد زنگ


مشخصات فنی:
1. اندازه: DN25-DN100 ، 1 "- 4"
2. استانداردها: ISO ، IDF ، DIN ، SMS ، 3A
3. مواد: SUS304 ، SUS316L
4. دقت تصفیه: 0.45 ، 0.10 ، 0.65 ، 1.0 ، 3.0 ، 5.0 ، 10.0 (میکرومتر)
5. مواد فیلتر: polytetrafluoroethylene (PTFE) ، پلی پروپیلن (PP) ، سولفون پلی اتر (PES / PS) ، PVDF (PVDF) ، نایلون (N6 ، N66) ، مخلوط کردن خوب (CN - CA)
6. دمای کار: <>
7. مقدار فیلتر: 1-14. (الف)
8- اشکال اتصال: جوشکاری ، سرخس ، نخ ، فلنج
9. مواد آب بندی: EPDM ، FPM


انواع:
BS Pull Tee
پیام کوتاه
سه تایی
گیره سه


سطح:
عملیات تصفیه داخل سطح: Ra≤0.8μm / 1.6μm
عملیات سطح بیرونی: Ra≤0.8μm / 1.6μm


کاربرد:
آب و تصفیه آب فوق العاده خالص؛ فیلتر محلول شیمیایی الکترونیکی فوق العاده خالص؛ مخزن تخمیر ، مخازن ، قوطی های مواد تشکیل دهنده ، اگزوز استریل ، فیلتراسیون ورودی؛ فیلترهای گازهای با خلوص بالا الکترونیکی صنعتی.


با تجربه و تخصص گسترده ای ، گروه صنعت بل یکی از تولید کنندگان پیشرو و تأمین کنندگان پیش زمینه های تولید فولاد ضد زنگ است. ما صدها کارگر دارای مهارت بالا در خدمت شما هستیم. لطفاً اطمینان حاصل کنید که قیمت فروش رقابتی از جنس استنلس استیل برای فروش با ما است.


پرس و جو